Strzelcy wszechczasów

Najlepsi strzelcy wszechczasów – zestawienie 14

Stan na 25 VI 2017

 

63 bramek

Mikołaj Franusik (św. Wawrzyńca – Rajcza)

 

29 bramek

Tomasz Franusik (św. Wawrzyńca – Rajcza)

 

27 bramek

Mariusz Małysiak (św. Mikołaja  – Rychwałd)

 

24 bramek

Mikołaj Sadzikowski (św. Wawrzyńca – Rajcza)

Kacper Gawlas (MB Różańcowej – Skoczów Górny Bór)

 

22 bramek

Norbert Pastuszak (Narodzenie NMP – Kończyce Małe)

 

20 bramek

Miłosz Węglarz (św. Maksymiliana Kolbe – Cisiec)

Marcin Porębski (NSPJ – Sól)

 

19 bramek

Mariusz Buchta (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Damian Jakubiec (Przemienienia Pańskiego – Buczkowice)

 

18 bramek

Jan Gawlas (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

 

17 bramek

Michał Padło (MB Różańcowej – Skoczów Górny Bór)

Andrzej Papierok (Narodzenie NMP – Kończyce Małe)

Janusz Stokłosa (św. Mikołaja  – Rychwałd)

 

16 bramek

Kacper Paluch (Przemienienia Pańskiego – Buczkowice)

Mateusz Motyka (św. Maksymiliana Kolbe – Cisiec)

 

15 bramek

Sebastian Paluch (Przemienienia Pańskiego – Buczkowice)

Konrad Mydlarz (Narodzenia NMP – Inwałd)

Kacper Stańczak (NMP Królowej Polski – Pogórze)

Piotr Śleziak (NSPJ – Sól)

 

14 bramek

Michał Gruszecki (Przemienienia Pańskiego – Buczkowice)

Kacper Foryś (Przemienienia Pańskiego – Buczkowice)

Kamil Paluch (Przemienienia Pańskiego – Buczkowice)

Patryk Mydlarz (św. Mikołaja – Rychwałd)

 

13 bramek

Paweł Szostek (Narodzenia NMP – Kończyce Małe)

Szymon Szostek (Narodzenie NMP – Kończyce Małe)

Artur Kitka (św. Maksymiliana Kolbe – Cisiec)

Piotr Ferfecki (św. Jana Chrzciciela – Brenna Centrum)

 

12 bramek

Bartosz Pilorz (Narodzenie NMP – Kończyce Małe)

Jerzy Szymura (św. Jana Chrzciciela – Brenna Centrum)

 

11 bramek

Jacek Wajdzik (Przemienienia Pańskiego – Buczkowice)

Nikodem Gajczak (św. Jakuba – Rzyki)

Sebastian Misiek (św. Jakuba – Rzyki)

Paweł Hula (Przemienienia Pańskiego – Buczkowice)

 

10 bramek

Daniel Iwanek (św. Wawrzyńca – Rajcza)

Filip Ficoń (św. Wawrzyńca – Rajcza)

Andrzej Mydlarz (Narodzenia NMP – Inwałd)

Paweł Waluś (św. Maksymiliana Kolbe – Cisiec)

 

9 bramek

Jakub Leszczewski (św. Marcina – Radziechowy)

Radosław Nowak (Narodzenia NMP – Inwałd)

Andrzej Czulak (Przemienienia Pańskiego – Buczkowice)

Mateusz Kiszczak (św. Jakuba – Rzyki)

Łukasz Greń (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Paweł Kuźnik (Podwyższenia Krzyża Św. – Bujaków)

Szymon Zawada (NSPJ – Sól)

 

8 bramek

Rafał Chrobak (św. Wawrzyńca – Rajcza)

Adrian Słowiak (św. Wawrzyńca – Rajcza)

Michał Rochowiak (MB Niepokalanej – Harmęże)

 

7 bramek

Emilian Jurzak (NSPJ Kęty)

Arkadiusz Socha (św. Jakuba – Rzyki)

Paweł Tyc (Wniebowzięcia NMP – Milówka)

Jakub Grduk (MB. Bolesnej – Hałcnów)

 

6 bramek

Łukasz Herzyk (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Łukasz Stec (NMP Królowej Polski – Pogórze)

Łukasz Pszczółka (NMP Królowej Polski – Pogórze)

Karol Stokłosa (św. Mikołaja – Rychwałd)

Patryk Mozol (Wniebowzięcia NMP – Milówka)

Krzysztof Kałuża (NMP Królowej Polski – Pogórze)

Filip Balcarek (św. Maksymiliana Kolbe – Cisiec)

Krystian Wronka (MB. Bolesnej – Hałcnów)

 

5 bramek

Fabian Ferfecki (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Jan Janosz (Najdroższej Krwi Chrystusa – Bystra Krakowska)

Paweł Harmata (MB Nieustającej Pomocy – Rycerka Górna)

Michał Mikołajek (św. Jakuba – Rzyki)

Wojciech Sabat (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Jeremiasz Chmiel (Narodzenie NMP – Kończyce Małe)

Kacper Bargiel (MB Niepokalanej – Harmęże)

Dawid Kula (Narodzenie NMP – Kończyce Małe)

Kamil Włoch (NSPJ – Sól)

 

4 bramki

Jakub Rucki (NMP Królowej Polski – Pogórze)

Michał Słowik (MB Fatimskiej – Bielsko – Biała Obszary)

Filip Kruczek (Przemienienia Pańskiego – Buczkowice)

Piotr Śleziak (św. Wawrzyńca – Rajcza)

Michał Kokot (MB Różańcowej – Skoczów Górny Bór)

Adrian Żydek (św. Jakuba – Rzyki)

Michał Iwanek (św. Mikołaja – Rychwałd)

Oskar Fryś (św. Jakuba – Rzyki)

Sławomir Gąsiorek (św. Andrzeja Ap. – Gilowice)

Piotr Małysiak (św. Andrzeja Ap. – Gilowice)

Piotr Skrzypoń (św. Jana Sarkandra – Górki Wielkie – oo. Franciszkanie)

Adrian Kohut (NMP Królowej Polski – Pogórze)

Witold Podgórski (św. Andrzeja Ap. – Gilowice)

Albert Wróbel (św. Maksymiliana Kolbe – Cisiec)

Jan Greń (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Dawid Nowak  (św. Maksymiliana – Cisiec)

 

3 bramki

Miłosz Żemła (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Dominik Tomica (Narodzenie NMP – Kończyce Małe)

Dawid Kurowski (św. Marcina – Radziechowy)

Dominik Kocoń (św. Wawrzyńca – Rajcza)

Jakub Dziergas (MB Nieustającej Pomocy – Rycerka Górna)

Krzysztof Iwanek (św. Wawrzyńca – Rajcza)

Krzysztof Bobola (MB Różańcowej – Skoczów Górny Bór)

Krystian Kolber (Narodzenia NMP – Inwałd)

Łukasz Worek (św. Wawrzyńca – Rajcza)

Jakub Czakon (Narodzenia NMP – Kończyce Małe)

Piotr Pasierbek (Wszystkich Świętych – Zarzecze)

Paweł Sowa (NSPJ – Słotwina)

Wojciech Romański (NMP Królowej Polski – Pogórze)

Jakub Witos (Wniebowzięcia NMP – Milówka)

Antoni Gawlas (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Kamil Babicki (Wniebowzięcia NMP – Milówka)

Michał Madeja (MB Niepokalanej – Harmęże)

Janusz Drobisz (św. Mikołaja – Rychwałd)

Patryk Pietyra (św. Mikołaja – Rychwałd)

Przemysław Fiedor (Wniebowzięcie NMP – Milówka)

Dominik Błachut  (MB Częstochowskiej – Żabnica)

Seweryn Pielichowski (MB Częstochowskiej – Żabnica)

Piotr Pietrzyk (św. Jana Sarkandra – Górki Wielkie – oo. Franciszkanie)

Dawid Dutka (św. Maksymiliana Kolbe – Cisiec)

Rafał Hałat (MB Królowej Różańca Św. – Trzebinia)

Mateusz Olberek (św. Maksymiliana Kolbe – Cisiec)

Dawid Warszawski (MB Bolesnej – Hałcnów)

 

2 bramki

Lucas Pachler (Miłosierdzia Bożego – Sułkowice Łęg)

Remigiusz Senkowski (św. Urbana – Brzeszcze)

Bartłomiej Słatyński (św. Wawrzyńca – Rajcza)

Jakub Ficoń (św. Wawrzyńca – Rajcza)

Szymon Sowula (św. Jakuba – Szczyrk)

Jakub Gryglak (MB Nieustającej Pomocy – Rycerka Górna)

Emanuel Jarząbek (MB Różańcowej – Skoczów Górny Bór)

Radosław Nowak (Narodzenia NMP – Inwałd)

Kacper Wawrzyczek (Narodzenia NMP – Kończyce Małe)

Mateusz Jastrzębski (NSPJ – Kęty)

Mateusz Rucki (NMP Królowej Polski – Pogórze)

Adam Wrona (NSPJ – Słotwina)

Kamil Brachaczek (NMP Królowej Polski – Pogórze)

Damian Chmielowski (św. Andrzeja Boboli – Bielsko – Biała)

Szymon Kocman (NMP Kólowej Polski – Pogórze)

Karol Podbiał (MB Niepokalanej – Harmęże)

Maciej Koch (Narodzenie NMP – Kończyce Małe)

Sylwester Kulka (MB Niepokalanej – Harmęże)

Kacper Siwiec (św. Józefa Robotnika – Janowice)

Kacper Moc (św. Józefa Robotnika – Janowice)

Robert Golik (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Radosław Jędrysek (św. Mikołaja – Rychwałd)

Samuel Drobisz (św. Mikołaja – Rychwałd)

Piotr Młocek (św. Jakuba – Rzyki)

Przemysław Biernat (MB Nieustającej Pomocy – Rycerka)

Arkadiusz Witos ( św. Wawrzyńca – Rajcza)

Kacper Czaniecki ( św. Wawrzyńca – Rajcza)

Jakub Płoskonka (św. Wawrzyńca – Rajcza)

Filip Maciejowski (Wniebowzięcie NMP – Milówka)

Szymon Krzus (MB Częstochowskiej – Żabnica)

Błażej Madzia (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Marcin Talik (św. A. Boboli – Bielsko Biała)

Janusz Małysiak (św. Mikołaja – Rychwałd)

Arkadiusz Moczała (Narodzenie NMP – Kończyce Małe)

Patryk Paluch (Przemienienia Pańskiego – Buczkowice)

Dawid Górka (MB Królowej Różańca Św. – Trzebinia)

Marek Gielata (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Mateusz Markiel (Podwyższenia Krzyża Świętego – Stara Wieś)

Amadeusz Dębiński (św. Jana Sarkandra – Górki Wielkie – oo. Franciszkanie)

Marek Gańczarczyk – Dec (św. Jana Sarkandra – Górki Wielkie – oo. Franciszkanie)

Mateusz Madzia (św. Jana Sarkandra – Górki Wielkie – oo. Franciszkanie)

Mateusz Duźniak (Podwyższenia Krzyża Św. – Bujaków)

Mariusz Bąk (św. Andrzeja Ap. – Gilowice)

Michał Giza (Odkupiciela Człowieka B-B os. Karpackie)

Łukasz Giertler (św. Brata Alberta – Bielsko-Biała)

Jakub Kublin (św. Brata Alberta – Bielsko-Biała)

Łukasz Gluza (św. Maksymiliana – Cisiec)

 

1 bramka

Mateusz Wojewodzic (Miłosierdzia Bożego – Sułkowice Łęg)

Wojciech Wnęczak (Miłosierdzia Bożego – Sułkowice Łęg)

Bartosz Czupryński (NMP Królowej Polski – Pogórze)

Michał Kania (Najdroższej Krwi Chrystusa – Bystra Krakowska)

Dawid Kołek (św. Jakuba – Szczyrk)

Maksymilian Pach (Przemienienia Pańskiego – Buczkowice)

Mateusz Dadak (św. Wawrzyńca – Rajcza)

Krzysztof Radoń (św. Franciszka z Asyżu – Bielsko – Biała Wapienica)

Bartosz Aleksa (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Filip Brodacz (MB Różańcowej – Skoczów Górny Bór)

Paweł Bujok (MB Różańcowej – Skoczów Górny Bór)

Jakub Szatanik (MB Nieustającej Pomocy – Rycerka Górna)

Piotr Bednarz (MB Nieustającej Pomocy – Rycerka Górna)

Michał Ulrych (św. Marcina – Radziechowy)

Miłosz Tatka (Przemienienia Pańskiego – Buczkowice)

Grzegorz Jaworski (Przemienienia Pańskiego – Buczkowice)

Konrad Fluder (Narodzenia NMP – Inwałd)

Dominik Biela (św. Wawrzyńca – Rajcza)

Patryk Sury (św. Wawrzyńca – Rajcza)

Adam Krupanek (Najdroższej Krwi Chrystusa – Bystra Krakowska)

Mateusz Kania (Najdroższej Krwi Chrystusa – Bystra Krakowska)

Szymon Laszczak (Najdroższej Krwi Chrystusa – Bystra Krakowska)

Piotr Holeksa (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Jakub Podkówka (Wszystkich Świętych – Zarzecze)

Dominik Gurdek (św. Jakuba – Rzyki)

Daniel Pszczółka (NMP Królowej Polski – Pogórze)

Mateusz Marek (NMP Królowej Polski – Pogórze)

Sebastian Kluz (NSPJ – Słotwina)

Artur Caputa (NSPJ – Słotwina)

Filip Gajczak (św. Jakuba – Rzyki)

Dawid Kowalski (św. Jakuba – Rzyki)

Mateusz Rucki (NMP Królowej Polski – Pogórze)

Jan Kawulok (Wniebowzięcia NMP – Milówka)

Artur Kasoń (Wniebowzięcia NMP – Milówka)

Grzegorz Zawada (Wniebowzięcia NMP – Milówka)

Jakub Madzia (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Piotr Błasiak (św. Wawrzyńca – Rajcza)

Marcin Kawulok (Wniebowzięcia NMP – Milówka)

Filip Rydzewski (MB Różańcowej – Skoczów Górny Bór)

Mateusz Biernat (MB Nieustającej Pomocy – Rycerka)

Dariusz Bednarz (MB Nieustającej Pomocy – Rycerka)

Kacper Matlak (MB Nieustającej Pomocy – Rycerka)

Piotr Błasiak (św. Kazimierza Królewicza – Rajcza)

Paweł Jarco (Niepokalanego Serca NMP – Wieprz k/ Żywca)

Wojciech Drożdż (Wniebowzięcie NMP – Milówka)

Marcel Rus (św. Mikołaja – Rychwałd)

Jakub Byrdy (św. Andrzeja Boboli – Bielsko – Biała)

Marcin Nikiel (św. Andrzeja Boboli – Bielsko – Biała)

Piotr Madzia (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Sebastian Mrożek (Przemienienia Pańskiego – Buczkowice)

Szczepan Holeksa (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Kacper Jafernik (Nawiedzenie NMP – Hałcnów)

Adam Michalak (Nawiedzenie NMP – Hałcnów )

Piotr Bywalec (Nawiedzenie NMP – Hałcnów )

Jarosław Wrona (Przemienienia Pańskiego – Buczkowice)

Andrzej Graca (św. Jakuba – Rzyki)

Adrian Widełka (MB Częstochowskiej – Żabnica)

Konrad Janik (św. Ap. Piotra i Pawła – Skoczów)

Mateusz Strużyna (NSPJ – Słotwina)

Sebastian Sapeta (NSPJ – Słotwina)

Grzegorz Barcik (św. Mikołaja – Rychwałd)

Grzegorz Cierluk (św. Maksymiliana – Bielsko Biała)

Maciej Hura (św. A. Boboli – Bielsko Biała)

Paweł Wieroński (Podwyższenia Krzyża Św. – Bujaków)

Grzegorz Fabia (Podwyższenia Krzyża Św. – Bujaków)

Bartosz Heller (św. Jana Chrzciciela – Brenna)

Robert Zemczak (MB Królowej Różańca Św. – Trzebinia)

Maciej Kuśmierz (św. Maksymiliana Kolbe – Cisiec)

Przemysław Kruszecki (MB Królowej Różańca Św. – Trzebinia)

Daniel Biegun (św. Maksymiliana Kolbe – Cisiec)

Bartosz Moś (Podwyższenia Krzyża Św. – Stara Wieś)

Jakub Markiel (Podwyższenia Krzyża Św. – Stara Wieś)

Andrzej Budzik (św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza – Łodygowice)

Maciej Mieszczak (św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza – Łodygowice)

Maksymilian Czerwiński (św. Ap. Szymona i Judy Tadeusza – Łodygowice)

Marcin Pagieła (NMP Królowej Polski – Pogórze)

Szymon Wawrzuta (MB. Bolesnej – Hałcnów)

Marek Wiśniowski (MB. Bolesnej – Hałcnów)

Andrzej Kurzeja (św. Apostołów Piotra i Pawła)

Adrian Kuźnik (Podwyższenia Krzyża Św. – Bujaków)

Marcin Szłapa (Podwyższenia Krzyża Św. – Bujaków)

Kamil Kocierz (NSPJ – Sól)

Szymon Kastelik (św. Andrzeja Ap. – Gilowice)

Patryk Nowak (NSPJ – Sól)

Jakub Janik (Odkupiciela Człowieka B-B os. Karpackie)

Wojciech Grzegorski (św. Brata Alberta – Bielsko-Biała)

Paweł Rusin (św. Apostołów Piotra i Pawła – Skoczów)

Mariusz Stokłosa (św. Mikołaja – Rychwałd)

Ks. Marcin Pomper